Większości osób związanych z rynkiem kryptowalut, nie trzeba przedstawiać firmy Abra. Ta ułatwiająca inwestowanie, korporacja osiągnęła swego czasu wielki sukces. Zawdzięczała go Bitcoinowi i Etherem. W obecnej chwili dodaje do swoich usług długą listę nieobsługiwanych dotąd, altcoinów.

Dla takich przedsiębiorstw jak Abra, wyjście poza schemat wyłącznej współpracy jedynie z kilkoma kryptowalutami, jest koniecznością. W świecie cyfrowych środków rozliczeniowych występują tysiące różnych monet, żetonów, czy aktywów. Mimo tego, że wszystkie w jakiś sposób związane są z obsługiwanym przez Abrę, Bitcoinem, mają swoje własne przeznaczenie. Dodanie ich do platformy, może mieć ogromne znaczenie dla obu stron.

abra

Lista nowych altcoinów, dodanych do bazy Abra, obejmie między innymi: Botcoin Gols, Stellar, Status, Stratis itp. Może się wydawać, że żadna ze wspomnianych walut nie jest w obecnej chwili na fali. Zespół Abra jednak zaznacza, że każda z monet oferuje coś, czego ta druga nie posiada.

Wydaje się, że wszystkie dodane do listy, kryptowaluty, korzystają z tych samych cech. Dzięki Abrze, kupowanie, przechowywanie inwestowanie we wszystkie obsługiwane waluty, jest wygodne i komfortowe. Dzięki mobilnej aplikacji firmy, zarządzanie inwestycjami jest jeszcze prostsze.

abra app

W obecnej chwili zespół Abra musi czekać na reakcję rynku. Chociaż Bitcoin Gold i Stellar są stosunkowo popularne, to inne kryptowaluty stoją w cieniu. Abra widzisz potencjał w dodanych aktywach, dzięki czemu wielce prawdopodobne jest, że wdrożenie nowych monet po prostu się opłaci.

Abra wprowadza nowe altcoiny
5 (100%) 1 vote