AirChain Network to system oparty na technologii blockchain. Został zaprojektowany dla zrewolucjonizowania branży lotniczej poprzez rozwiązywanie problemów przejrzystości, bezpieczeństwa i elastyczności. Mobilną aplikację AichChain można pobrać w AppStore, bądź Google Play.

AirChain Network ujawnia, że system oparty na blockchain został zbudowany przez zespół wyspecjalizowanych programistów i ekspertów z branży blockchain w celu zwiększenia efektywności lotniczego sektora transportu. Wśród podstawowych zmian, miało się znaleźć poprawienie przejrzystości, bezpieczeństwa i elastyczności transportu lotniczego.

https://airchain.network/
https://airchain.network/

Sektor globalnego przemysłu lotniczego jest ogromny i odgrywa niezmiernie ważną rolę w życiu ludzi na całym świecie. W wyniku ciągłego wzrostu cen paliwa w ostatnich latach, doszło do sytuacji, w której ładunki lotnicze często przekraczają możliwości finansowe przeciętnego człowieka, przedsiębiorstwa, czy przedsiębiorcy.

W miarę zwiększającego się bezpieczeństwa przewozów lotniczych, coraz więcej firm rozważa wykorzystywanie przewozów powietrznych w swoich usługach.

Inwestorzy i firmy korzystające z AirChain Network są w stanie wymieniać towary i usługi w celu uzyskania dostępu do Internetu lub kryptwalut w przejrzystej, odpornej na manipulacje i niezmiennej rozproszonej księdze.

Rzecznik sieci AirChain wyjaśnia:

Załóżmy, że Tom leci z Berlina do Seulu i ma do dyspozycji 5 kg bagażu podręcznego. Maria, mieszkająca i pracująca w Berlinie, chce wysłać swojej przyjaciółce w Seulu paczkę z upominkami o wadze 5 kg. Jeśli Maria wyśle ​​przesyłkę za pomocą konwencjonalnych środków transportu, koszt będzie dość wysoki, a czas oczekiwania będzie długi. Ekosystem AirChain pozwala Marii i Tomowi spotykać się i wymieniać ich potrzeby.

Dodaje:

Pakiet Marii dociera do jego przyjaciela za najlepszy koszt, bezpiecznie i szybko. Tom, z drugiej strony, zarabia bez żadnego wysiłku z powodu sprzedaży pustego bagażu.

Używanie innowacyjnej aplikacji mobilnej z AirChain Network wymaga następujących prostych kroków.

  • Wybrania lokalizacji: klient wybiera czas wyjazdu i przyjazdu paczki.
  • Rozpoczęcia rozmowy: po wybraniu najbardziej odpowiedniego transportu, klienci mogą rozpocząć rozmowę i sfinalizować umowę.
  • Sprawdzenia paczki: podróżujący otrzymuje paczkę i rozpoczyna podróż.
  • Dostarczenia paczki: klient otrzymuje paczkę.

Sieć AirChain jest zaprojektowana specjalnie dla sektora przewozów lotniczych. System oparty na technologii blockchain rozwiązuje najbardziej krytyczne problemy branży, takie jak przejrzystość, bezpieczeństwo i elastyczność. AirChain Network niedawno wprowadziła swoją aplikację mobilną w dwóch różnych wersjach: na Androida i iOS.

AirChain Network przyszłością branży lotniczej
5 (100%) 1 vote