Dwa dni temu The Berge poinformował, że ASUS ogłosił aktualizację wersji płyty głównej ASUS Mining Master, obsługującą obecnie do 20 kart graficznych.

W normalnej sytuacji niemożliwe byłoby zamontowanie 20 kart graficznych na jednej płycie głównej. ASUS wyszedł jednak naprzeciw oczekiwaniom i dostarczył innowacyjną poprawkę problemu. Umożliwił połączenie PCI-E za pośrednictwem kabli USB. H370 Mining Master to nowy sprzęt komputerowy skoncentrowany na kopaniu kryptowalut na szeroką skalę. To urządzenia dla osób, które poszukują wyższego poziomu wydajności wydobycia.

Ogłoszenie nowejpłyty nastąpiło po zeszłorocznym wydaniu 19-GPU B250 Mining Master, który był prekursorem zaktualizowanego sprzętu. 

komunikacie prasowym ASUS , gigant sprzętu komputerowego stwierdził:

ASUS B250 Mining Expert sprawił, że operacje na skalę przemysłową stały się bardziej wydajne. 

Sukces jest ogromny, a wielkość sprzedaży znacznie przekroczyła oczekiwania.

W wyżej wspomnianym komunikacie prasowym ASUS również zauważył:

Dzięki sprawdzonej w praktyce koncepcji i szerszemu wglądowi w to, czego potrzebują górnicy, zredefiniowaliśmy wzór na drugą generację.

Płyta H370 MM pozwoli użytkownikom podłączyć tablicę do trzech zasilaczy jednocześnie, aby pomóc w uruchomieniu 20 procesorów graficznych pracujących przy pełnym otwarciu przepustnicy podczas wydobywania.

Aby pomóc w obsłudze górników obsługujących platformy korzystające z tej płyty, ASUS stworzył funkcję o nazwie „Wykrywanie stanu GPU”, która pozwoli systemowi automatycznie sprawdzać stan kart graficznych podłączonych do urządzenia. 

Ten innowacyjny system pozwoli użytkownikom wykorzystującym duże ilości procesorów graficznych zaoszczędzić czas w scenariuszach obsługi technicznej, ułatwiając identyfikację i diagnozowanie problemów.

ASUS ogłasza aktualizację płyty głównej ASUS Mining Master
5 (100%) 1 vote