Binance, jedna z najważniejszych i najpopularniejszych giełd kryptowalutowych na świecie, ujawnia demonstracyjną wersję rough, pre-alpha zdecentralizowanej platformy kryptowalutowej, .

Przedstawiając film instruktażowy na temat giełdy, dyrektor generalny Changpeng Zhao powiedział, że deweloperzy „bardzo agresywnie” zaczęli wprowadzać produkt na rynek.

Demo DEX jest pierwszym ważnym wydarzeniem na osi czasu projektu Binance Chain, publicznym Blockchainie, który został ogłoszony przez Binance w maju tego roku. 

Jako publiczny blockchain, Binance Chain będzie głównie koncentrował się na transferze i wymianie aktywów blockchain, a także zapewni nowe możliwości przyszłego przepływu aktywów blockchain,

Binance Chain skupi się na wydajności, łatwości użytkowania i płynności. Binance Coin (BNB) zostanie zmodernizowany tak, aby istniał we własnej sieci mainframe blockchain, stając się monetą tubylczą. W tym samym czasie Binance przejdzie z bycia firmą do społeczności. – czytamy w poście na blogu.

Zhao opisał demo jako „mały krok” dla Binance Chain, ale „duży krok” dla samego Binance.

W komentarzach na Twitterze, Zhao powiedział, że przewidział, ze Binance i DEX będą przez pewien czas współistnieć, ale „pozwoliłby rynkowi zdecydować”, czy jeden będzie lepszy od drugiego. 

Binance ujawnia wersję DEMO swoję nowej, zdecentralizowanej platfotmy
5 (100%) 1 vote[s]