Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn to konferencja, która odbędzie się 22 marca 2018 roku w Estonii. Tematyką spotkania będzie szeroko pojęty rynek cyfrowych walut. O przyszłości i nowych perspektywach kryptowalut opowiedzą najlepsi specjaliści.

Estonia to kraj, który wykazuje duże zaangażowanie w rynek kryptowalut. Jest miejscem, w którym od dawna funkcjonuje projekt e-residence. Autorzy innowacyjnego programu e-rezydentury, oferują publiczne uruchamianie ICO i Estcoin. Jeżeli projekt osiągnie sukces, Estonia stanie się pierwszym krajem świata, w którym prowadzi się publiczne ICO.

Członkowie i mówcy konferencji

Wśród uczestników konferencji znajdą się:

  • Bladislav Sapozhnikov – współzałożyciel i dyrektor generalny Deex.Exchange, zajmującej się wymianą kryptowalut. Jego wystąpienie będzie związane z przyszłością blockchain i decentralizacją ekosystemów opartych na dinansowej platformie BitShares.
  • Lukas Kairys – CTO Cryptodus, przedsiębiorstwa inwestującego w rozwiązania biznesowe w oparciu o inteligentne kontrakty. Tematami jego monologu będą nowe możliwości innowacyjnych technologii i związane z nimi zagrożenia.
  • Aleks Bozhinov – CMO Crowdholding, opracowującej platformę blockchain dla inwestorów i ich doradców. Jako znany ekspert do spraw marketingu, wyjaśni, jak należy współpracować z odbiorcami podczas uruchamiania ICO.
  • Thierry Vallat – prawnik, założyciel kancelarii CbinetThierryVallat, były członek rady dyrektorów i skarbnik stowarzyszenia Francja-Estonia. Jego wystąpienie będzie obejmować zagadnienie kryptowalutowych regulacji rządowych w Europie.
  • Edgar Bers – członek firmy opracowującej sprzęt do kopania kryptowalut, opowie o tym, w jaki sposób blockchain może służyć jako w pełni zaufany podmiot. 

Termin i miejsce konferencji

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2018 roku w hotelu Hilton Tallinn Park w samym centrum  miasta. Po więcej szczegółów imprezy, można sięgnąć, odwiedzając oficjalną stronę konferencji – Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn.

Blockchain & Bitcoin Conference Tallinn już 22 marca 2018
5 (100%) 2 votes