Coinbase ogłasza, że planuje wsparcie standardu technicznego Ethereum ERC20, dzięki któremu do listy oferowanych kryptowalut, dołączą kolejne. 

Na swojej oficjalnej stronie, popularna giełda kryptowalutowała ogłosiła plany wsparcia standardu technicznego Ethereum ERC20.

Ethereum Request for Comment 20, bo tak można rozwinąć skrót ERC20, jest tokenem i standardem technicznym Ethereum, stosowanym do inteligentnych projektów opartych na blockchainie Ethereum.

Zasoby ERC20 stały się popularnym sposobem szybkiego budowania interoperacyjnych kontraktów / aktywów przez zespoły. – Coinbase.

Aktualizacja zasobów ma zostać wprowadzona w ciągu kilku najbliższych miesięcy:

Powyższy twit pojawił się około miesiąc po tym, jak Coinbase wdrożyło obsługę popularnej transakcji SegWit, obniżając znacznie opłaty za transakcje Bitcoinami.

Zapowiedź Coinbase będzie miała niewątpliwy wpływ na całą rodzinę produktów firmy, a także w odniesieniu do GDAX – siostrzanej giełdy Coinbase.

Mimo tego, że Coinbase wesprze aktywa ERC20, w dalszym ciągu będzie przestrzegać zasad. Wybrane aktywa będą mogły uzyskać dostęp do giełdy tylko w wyniku przejścia surowych ocen rynkowych.

Coinbase wesprze Ethereum ERC20
5 (100%) 1 vote[s]