By wzmocnić swoją pozycję na rynku, Coinbase przejęło przeglądarkę Cipher, będącą konkurentem dla własnego portfela Ethereum. 

Kilka dni temu, popularna giełda kryptowalutowa Coinbase nabyła Cipher Browser, darmowy mobilny portfel Ethereum i przeglądarkę internetową d3.

https://twitter.com/CipherBrowser
https://twitter.com/CipherBrowser

Posunięcie Coinbase zostało wzmocnione poprzez własny produkt – Toshi, będący darmowym zestawem narzędzi API dla twórców aplikacji opartych na Bitcoinie, działających na pełnym węźle Bitcoin wspieranych przez bazę danych SQL.

Użytkownicy Toshi mają możliwość korzystania z platformy jako portfela Ethereum i miejsca do bezpiecznego przesyłania informacji.

Rachel Horwitz, wiceprezes Coinbase ds. Komunikacji, wyjaśniła w oświadczeniu :

[Coinbase] zawsze chce zdobyć najlepsze zespoły i technologie w przestrzeniach kryptograficznych. Biorąc pod uwagę podobieństwo naszych wizji produktów, cieszymy się, że łączymy siły z Pete’em, który stanie się szefem inżynierii dla Toshi wraz z Sidem Coelho-Prabhu, wiodącym produktem Coinbase dla Toshi.

W najbliższych tygodniach połączymy niektóre funkcje Szyfrów z Toshi.

Tego samego dnia, Cipher Browser napisał na Twitterze, że dodanie testnetów będzie jedną z pierwszych funkcji wprowadzonych do Toshi.

W ubiegłym miesiącu firma Coinbase oficjalnie zatrudniła byłego członka LinkedIn, Emilie Choi na stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju korporacyjnego i biznesowego. To kolejne ekspansywne posunięcie w historii działalności korporacji

Coinbase ogłosił, że w tym miesiącu planuje uruchomić wsparcie dla nadchodzącego hard forka Bitcoina. Póki co, oczekuje się, że wsparcie przyjmie formę wypłat. Jego dokładna data nie została poznana.

Coinbase wykupuje konkurencję
5 (100%) 1 vote