Giełdy kryptowalutowe, nawiązując współpracę ze swoimi klientami, starają się zabezpieczyć interesy inwestorów. W przypadku włamania lub kradzieży, zobowiązują się do zwrócenia środków z własnej kieszeni. Coinsecure, indyjska platforma transakcyjna, przekonała się o tym na własnej skórze.

Nie tak dawno temu, giełda Coinsecure została zhakowana przez nieznanego napastnika. Podczas kradzieży firma straciła 438,318 Bitcoinów, stanowiących wartość około 3,3 miliona dolarów. Pieniądze zostały zabrane z portfela kryptowalutowego.

https://coinsecure.in/
https://coinsecure.in/

Coinsecure ogłosiło 10-procentową nagrodę za podanie informacji mogących pomóc w zlokalizowaniu przestępcy. Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób szyfrowane ją transakcje kryptowalutowe, znalezienie pieniędzy nie powinno sprawić większego problemu.

Podczas procesu, Coinsecure wyjaśniło, że zwróci swoim klientom pieniądze, niezależnie od tego, czy uzyska zwrot skradzionych środków, czy nie.

Jeśli jednak odzyskanie BTC nie będzie możliwe, wówczas zastosujemy blokady w stopach na dzień 9 kwietnia 2018 r. 10% salda środków pieniężnych zostanie zwrócone w BTC, a 90% zostanie zwrócone w INR – Coinsecure

Coinsecure zwraca pieniądze klientom
5 (100%) 1 vote