Electroneum to nowa, zupełnie przełomowa technologia, która łączy w sobie blockchain, kryptowaluty i świat mobilnych rozwiązań. Electroneum łączy swoje siły z Quioine i planuje podbój azjatyckich rynków.

KuCoin to jedna z największych giełd kryptowalutowych, która ma za zadanie obsługę Electroneum. Współpraca Electoneum z KuCoin ma polegać na promowaniu mobilnej kryptowaluty w całej Azji przy pomocy pakietu marketingowego ,,To The Moon”. Zestaw od KuCoin ma skupiać się na wprowadzaniu do handlu coraz to nowych użytkowników.

Dyrektor generalny Electroneum, poinformował:

Obsługujemy 20 różnych języków, ale obecnie wspieramy tylko giełdy w języku angielskim. Wybraliśmy pakiet kampanii marketingowych KuCoin, który miał najbardziej dramatyczny wpływ na cenę innych monet, które były notowane na KuCoin. Rozdajemy też ograniczoną liczbę ETN w specjalnej wspólnej promocji, więc jeśli nie masz jeszcze konta – polecam je otworzyć. Jestem pewien, że to znacznie zwiększy naszą ekspozycję w Azji.

KuCoin cieszy się ogromną popularnością i niesłabnącą reputacją. Zaawansowana technologicznie giełda, zdaje się być idealnym miejscem do eksponowania Electroneum.

O tym, jaka przyszłość czeka Electroneum, dowiemy się być może podczas Mobile World Congress, gdy cały świat będzie bacznie obserwować poczynania brytyjskiej monety.