Znalezienie dobrej giełdy kryptowalutowej spędza sen z powiek większości początkujących inwestorów. Rynek pełen jest podmiotów, których zadaniem jest pośredniczenie w obrocie kryptowalutami. O tym, który z nich prezentuje najwyższy poziom, świadczą przede wszystkim opinie użytkowników. 

Binance najlepszą giełdą na rynku

Binance to giełda obrotu kryptowalutami, która w swojej ofercie posiada bardzo zróżnicowane usługi. Jedną z podstawowych jej zalet, jest obsługiwanie kontrahentów w ramach kilku języków: hiszpańskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, francuskim, koreańskim, chińskim i japońskim.

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=24361
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=24361

Mimo tego, że przedsięwzięcie funkcjonuje dopiero od kilku miesięcy, zdobyło zaufanie wielu inwestorów na całym świecie. Obecna ranga Binance porównywalna jest z Bittrex, które do niedawna było uznawane za jedną z najlepszych platform wymiany kryptowalut w sieci.

Binance – jak zacząć

Żeby skorzystać z usług Binance, należy w pierwszej kolejności założyć konto. Ta czynność nie jest szczególnie skomplikowana i oferuje dwa poziomy finansowe w zależności od preferowanego dziennego limitu wypłat. Pierwszy poziom nie wymaga weryfikacji, podczas gdy drugi opiera się na zatwierdzenie przy pomocy sprawdzenia danych z dowodu osobistego.
Rozpoczęcie handlu odbywa się w momencie, w którym konto gracza zostaje aktywowane (jeżeli istnieje taka konieczność) i zasilone odpowiednią kwotą.

http://gszymanski.pl/binance-gielda-kryptowalut/
http://gszymanski.pl/binance-gielda-kryptowalut/

Binance – opłaty

Podstawową opłatą, pobieraną za pośrednictwo Binance, jest 0,1% wartości transakcji dokonywanej przez użytkowników. Dzięki współpracy z Token Binance, kontrahenci mogą zachować 50% potencjalnej opłaty za korzystanie z wewnętrznej usługi.

Opłaty za korzystanie z Binance są jednymi z najniższych na rynku i różnią się od siebie w zależności od tego, jakiej waluty dotyczą.

Opinie użytkowników

Najlepszą oceną jakości usług giełdowych są głosy tych, którzy z transakcji kryptowalutowych korzystają każdego dnia. Z analizy poszczególnych opinii wynika, że Binance to platforma wymiany finansowej, której zdecydowanie można zaufać.

https://www.wykop.pl/wpis/28742973/https-www-binance-com-jakies-opinie-wlasnie-kupile/
https://www.wykop.pl/wpis/28742973/https-www-binance-com-jakies-opinie-wlasnie-kupile/

Podsumowanie

Giełda Binance to  jedna z najbardziej zaufanych platform wymiany kryptowalut na rynku. Sądząc po opiniach użytkowników z różnych miejsc w sieci (a nie tylko tych, którzy korzystają z programów partnerskich) można stwierdzić, że mimo dość krótkiego stażu, Binance wybierana jest jako dobra i sprawdzona witryna do wymiany kryptowalut.

Na korzyść Binance z pewnością można zapisać możliwość zastosowania dwupoziomowego uwierzytelniania, dzięki czemu nawet największe i wymagające zaawansowanego utajnienia, transakcje cyfrowe, pozostają w pełni bezpieczne.

Popularna giełda obrotu kryptowalutowego znajdzie swoich miłośników szczególnie wśród początkujących graczy, którzy – obawiając się o bezpieczeństwo – chcą zaufać tylko sprawdzonej przez innych użytkowników, platformie.