HackerOne, wiodąca platforma bezpieczeństwa, umożliwia klientom opłacanie usług poprzez transakcje Bitcoinami. HackerOne wdrożył BitPay, największego na świecie dostawcę płatności typu blockchain.

Firma HackerOne, założona w 2012 roku, współpracuje z globalnymi markami takimi jak General Motors, Lufthansa, Starbucks i Spotify. Jej celem jest nalezienie krytycznej luki w oprogramowaniach. HackerOne ma największą społeczność hakerów i ekspertów od bezpieczeństwa na całym świecie.

Wielu naszych klientów zaczęło polegać na dokonywaniu płatności w kryptowalutach, ponieważ szybko stało się to popularną metodą płatności […] Było dla nas ważne, aby nadal oferować Bitcoin i Bitcoin Cash naszym klientom, a my możemy to zrobić za pośrednictwem BitPay – powiedział Ning Want, dyrektor finansowy i dyrektor ds. Operacyjnych w HackerOne

BitPay umożliwia HackerOne otrzymywanie płatności międzynarodowych szybciej i bardziej ekonomicznie niż tradycyjne przelewy bankowe. Klienci HackerOne mogą pominąć kosztowne, skomplikowane transgraniczne przelewy  bankowe i odbierać lub wysyłać płatności międzynarodowe za pomocą BitPay

Płatności Bitcoinami radykalnie zmniejszają koszty i czas transgranicznych transakcji biznesowych. Klienci HackerOne, którzy wybiorą rozwiązanie transgraniczne BitPay, zapłacą 1 procent od każdej transakcji.

Korzystając z Bitcoin, HackerOne jest teraz w stanie bezpiecznie przyjmować płatności od klientów w Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej, co wcześniej było prawie niemożliwe. […] HackerOne ma świetną reputację w zakresie innowacji produktów, a akceptowanie płatności Bitcoin to kolejny tego przykład. –  powiedział Sonny Singh, dyrektor handlowy BitPay. 

HackerOne jest pierwszą platformą bezpieczeństwa opartą na współpracy z hakerami, pomagającymi organizacjom znaleźć i naprawić krytyczne luki oprogramowań, zanim zostaną one wykorzystane przez hakerów-przestepców. 

Założona w 2011 roku firma BitPay jest pionierem w zakresie płatności Bitcoin i blockchain. Dzięki pakietowi produktów, firmy mogą wysyłać i odbierać płatności transgraniczne, a także umożliwiać klientom zarządzanie zasobami cyfrowymi za pomocą portfela BitPay i przetwarzanie zasobów cyfrowych na pieniądze za pomocą karty BitPay Prepaid Visa. Firma ma biura w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej i pozyskała ponad 70 milionów USD od wiodących inwestorów, w tym Founders Fund, Index Ventures i Aquiline Technology Growth. 

HackerOne podejmuje współpracę z BitPay
5 (100%) 1 vote[s]