Konsumenci zamieszkali w Kanadzie, od teraz mogą korzystać z zakupów kryptowalutowych na Amazowie, nie Newegg. Coincards.ca wdrożyło wsparcie dla Lighting Network (LN).

Od 9 kwietnia 2018 roku, użytkownicy Coincards mogą kupować karty upominkowe do popularnych sklepów, przy pomocy cyfrowych środków rozliczeniowych. Dzięki nowemu projektowi, Coincards stal się pierwszym podmiotem, który zaakceptował Lighting Network.

W obecnej chwili za przedmioty na Amazonie, czy w Newegg, można zapłacić Bitcoinami. Coincards dodało, że współpracuje  programistami z BTCPay, by ułatwić transakcje po stronie klientów.

Jak płacić?

Po wyrażeniu gotowości do złożenia zamówienia i kliknięciu przycisku kasy, następuje przekierowanie do ekranu płatności Coincards.ca. Po przeniesieniu się do zakładki opłacenia zamówienia, wystarczy zaznaczyć odpowiednią ikonkę, by wyświetlił się kod QR do zeskanowania z portfela.

Wydaje się, że wprowadzenie płatności cyfrowych może zrewolucjonizować rynek. Coincards zdaje się to doskonale rozumieć.

Oceń