Dzisiejszy poranek na giełdach napawał optymizmem. Wydawało się, że zła passa inwestorów dobiegła końca i po sporych spadkach, przyjdzie pora na wzrost cen najpopularniejszych kryptowalut. O ile Bitcoin i Ethereum powoli zaczęły odrabiać zaległości, o tyle NEO spadło poniżej 70 dolarów. 

Inwestorzy zainteresowani kursem kryptowaluty NEO, nie mogą niestety spać spokojnie.

2018 rok nie rozpoczął się dobrze dla większości kryptowalut. Wiele z nich zanotowało duże straty i do tej pory nie powróciło do swoich poprzednich wartości. Inwestorzy, którzy zacierają ręce na NEO, muszą poczekać i w najbliższych dniach dokładnie przyglądać się temu, co dzieje się na kryptowalutowych giełdach.

https://kursykryptowalut.com/coin/NEO
https://kursykryptowalut.com/coin/NEO

Cena NEO w ciągu ostatnich 24 godzin nieznacznie się podniosła. Stało się to dzięki kolejnym spadkom dolara o blisko 6 punktów procentowych. W wyniku zawirowań, kurs NEO wyniósł w dniu dzisiejszym 66,95 dolarów.

Mimo optymistycznego kierunku zmian, obecna wartość NEO, pozostaje daleko w tyle (w porównaniu do swoich rekordowych wartości 187,91 dolarów).

Jak wynika z analiz giełdowych, popyt na NEO w żaden sposób się nie obniżył. Wydaje się, że w obecnej chwili najlepszym rozwiązaniem będzie przeczekanie dość nerwowej sytuacji giełdowej.

bitcoin, ethereum, ripple

Spadki i wzrosty zanotowane w ciągu kilkudziesięciu ostatnich godzin, dotyczyły nie tylko NEO, ale także 15 innych, najpopularniejszych kryptowalut świata. Pozwala to na na wyłonienie skromnej prognozy względnej stabilności NEO w porównaniu do innych cyfrowych środków rozliczeniowych.