Największym dylematem społeczności kryptowalutowej, jest przemysł wymiany kryptowalut na waluty fiat. OTPPAY wychodzi naprzeciw problemowi i planuje stworzyć światowej klasy platformę wymiany walut klasycznych i cyfrowych. 

Jeżeli założenie OTPPAY się sprawdzi, a platforma wystartuje, przedsięwzięcie może okazać się prawdziwym przełomem na kryptowalutowym rynku. Przedsięwzięcie ma obejmować swobodny handel środkami w ciągu kilku sekund, synchronizację własnego konta bankowego, karty debetowej i cyfrowej waluty.

OTPPAY ma funkcjonować na zasadzie sprzedaży prywatnej, w ramach której inwestorzy, którzy zaufali nowoczesnej idei od początku, otrzymają 100 procent zysku w tokenach. Zgodnie z danymi zawartymi na stronie OTPPAY, za zainwestowanie 1 sztuki Ethereum, inwestor zarobi 53,332 tokeny OTP. 

PRE-ICO ma rozpocząć się 5 marca 2018 roku i zakończyć się 3 kwietnia. Za równowartość 1 Ethereum, inwestujący w ramach pre-ICO otrzymają 16 000 OTP i 20% premii. 

OTPPAY to projekt, który może zakłócić działanie branży. Mimo że obecnie jest jeszcze w fazie sprzedaży prywatnej i – szeroko rozumianych – testów, może okazać się rozwiązaniem, które zostanie zaakceptowane przez największych potentatów branży.