Playboy Enterprises złożył pozew przeciwko firmie kryptowalutowej, która – wbrew obietnicom – nie wywiązała się z zawartej między stronami umowy. Przedmiotem sprawy okazał się być brak utworzenia cyfrowego portfela walutowego.

Playboy Enterprises, jedna z największych spółek oferujących magazyny dla dorosłych, złożyła przeciwko Global Blockchain Technologies (GTB), pozew. Jak donoszą źródła, Playboy szuka odszkodowania, zarzucając stronie umowy oszustwa i naruszenie umowy. Playboy twierdzi, że firma nie wykonała integracji technologii blockchain z kanałami medialnymi Playboya.

Według Playboya, GBT nie tylko zawiodło, ale także nie zapłaciło około 4 milionów dolarów, które również zostały obiecane w ramach umowy.

W marcu firma Hugh Hefnera ogłosiła , że opracowuje portfel cyfrowy, który będzie przeznaczony do obsługi szerokiej gamy kryptowalut w internetowych kanałach medialnych Playboy’a.

W tym czasie Reena Pate, dyrektor operacyjny i dyrektor operacyjny Playboy Enterprises, powiedziała:

Ponieważ popularność alternatywnych metod płatności wciąż rośnie na całym świecie, wraz z dotarciem do cyfrowych platform Playboy, uważamy, że ważne jest, aby dać naszym 100 milionom konsumentów miesięcznie, większą elastyczność płatności.

W maju Global Blockchain Technologies ujawniło w komunikacie prasowym , że współpracują z Playboy Enterprises nad rozwojem wspomnianego portfela cyfrowego.

Playboy nie jest pierwszym przedstawicielem przemysłu dla dorosłych, który pozwala użytkownikom korzystać z kryptowalut. Pornhub dodał TRON (TRX) i ZenCash (ZEN) do swojej listy dostępnych opcji płatności, które do tej pory zawierały już token Verge (XVG).

Playboy złożył pozew przeciwko firmie kryptowalutowej
5 (100%) 1 vote[s]