Pornhub , popularny portal z filami erotycznymi, coraz chętniej angażuje się w działania kryptowalutowe. W ostatnim czasie firma udostępniła płatności PumaPay, aby umożliwić powtarzalne transakcje.

Kryptowaluty są coraz częściej uważane za globalną alternatywę płatności, która będzie stanowiła finansową przyszłość. Dzięki niskim opłatom i dostępności w każdym zakątku świata, Bitcoin i altcoiny odnoszą sukces tam, gdzie tradycyjne metody płatności natrafiają na problemy.

Kryptowaluty nie są czymś, co zna każdy człowiek na świecie. Częściowo wynika to z faktu, że tej nowej formie pieniędzy brakuje kilku kluczowych cech. 

PumaPay i PullPayment wprowadza niektóre kluczowe funkcje dla sprzedawców detalicznych i dostawców usług. Jest w stanie odwrócić mechanikę transakcji powszechnie stosowaną w przemyśle kryptowalutowym. Sprzedawcy skutecznie pobierają środki z kont użytkowników, zamiast czekać na klientów, by ci wysłali swoje środki

Metoda ta pozwala na nowe przypadki użycia kryptowalut w biznesie. Pornhub jest jednym z pierwszych dużych dostawców treści, którzy dołączają do świata rozliczeń kryptowalutowych. Usługa Premium może teraz być finansowana z powtarzających się płatności kryptowalutowych. Jest to opłacalny dodatek do listy akceptowanych metod płatności firmy.

Pornhub wprowadza PumaPay
5 (100%) 1 vote[s]