SportyCo to nowatorska platforma blockchainowa, skupiająca się na promocji sportowców i sportowych inwestorów. W ostatnim czasie ogłosiła, że do grona jej doradców, dołącza Kevin Harrington, uznany na całym świecie inwestor. 

Kevin Harrington to współzałożyciel i członek zarządu organizacji zrzeszającej przedsiębiorców. Dołączył do zespołu SportyCo, jako doradca biznesowy. 

Właściciele popularnej platformy mają nadzieję, że dzięki współpracy z pionierem reklamy, ich przedsięwzięcie osiągnie ogromny sukces. Od Harringtona oczekuje się wygenerowania ponad 5 milionowej sprzedaży przedsięwzięć biznesowych. Poza posadą doradcy biznesowego, Kevin Harrington będzie odpowiedzialny również za ekosystem SportyCo.

Wierzę w umożliwienie przedsiębiorcom odnoszenia sukcesów, realizację ich wizji w budowaniu lepszych produktów, platform i usług dla konsumentów. SportyCo to projekt o ogromnym potencjale, wykorzystujący siłę blockchainu z pasją do sportu.

Jestem dumny z tego, że jestem częścią tej historii. – Kevin Harrington

Biznes to odwieczna pasja Harringtona, której oddaje się od ukończenia 15 roku życia. Zbudowanie przedsiębiorstwa wartego prawie milion dolarów, zajęło inwestorowi niewiele czasu. Inwestycja powstała, nim Harrington ukończył pierwszy rok studiów.

Wielkie nazwisko w branży

SportyCo szczyci się dołączeniem Kevina Harringtona do grona swoich doradców. Uważa, że kolejne na pokładzie znane nazwisko (obok Ronaldinho i Roberto Carlosa, Noriakiego Kasaiego), może silnie wpłynąć na obdarzanie zaufaniem sportowej platformy.

Wśród innych, równie popularnych doradców SportyCo, można znaleźć takie postaci, jak: Charlie Shrem, Phillip Nunn i Robby Schwertner.

Dzięki współpracy z najlepszymi branżowymi ekspertami, SportyCo planuje ustanowić dla sektora sportowego kwotę 1,3 biliona dolarów. Popularna platforma, SportyCo, działająca obecnie w wersji beta, już wkrótce zaprezentuje Q1-2018, umożliwiając małym kontrahentom sportowym inwestowanie w dobrze rokujących sportowców, poprzez długoterminowe kontrakty.

Wydaje się, że dołączenie Harringtona do zespołu SportyCo, jest doskonałym krokiem ku rozwojowi przedsięwzięcia. O tym, jak potoczy się kariera Kevina Harringtona w ramach współpracy z pierwszą na rynku platformą opartą na blockchainie, będziemy informować na bieżąco.