W lutym 2018 roku, Steven Seagal trafił na nagłówki portali kryptowlutowych po tym, jak poparł działalność Bitcoiin2Gen, stając się ambasadorem marki. Dziś okazuje się, że wielka medialna współpraca, prawdopodobnie dobiega końca.

Grupa Bitcoiin2Gen w oświadczeniu z 26 marca 2018 roku poinformowała, że Seagal, jak i inni członkowie zespołu, kończą swój udział w projekcie, razem z zakończeniem sprzedaży tokenów:

Ponieważ Bitcoiin przechodzi przez fazę konwersji z tokena na monetę do wydobywania monet, chcemy poinformować, że Bitcoiin dołączy do oryginalnego Bitcoina i stanie się prawdziwie otwartym źródłem.

Dlatego też bardzo dziękuję Założycielom i naszemu Ambasadorowi marki, którym życzymy wszystkiego najlepszego w ich przyszłych staraniach. Jednak od tego momentu Bitcoiin będzie funkcjonował w swoim ekosystemie i stanie się prawdziwie anonimową krypto-walutą, w której żadna osoba ani jednostki nie mają kontroli nad istotą!

Steven Seagal

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, wokół projektu istniało wiele niejasności. Nie było wiadome, kto poza Seagalem, należy do zespołu stojącego za Bitcoiinem. Ojciec prokejtu w dalszym ciągu pozostaje anonimowy,

Do tej pory Steven Seagal nie wypowiedział się publicznie w sprawie odłączenia się od zespołu Bitcoiin. Twitter, na którym Seagal swego czasu publikował materiały promocyjne i newsy dotyczące Bitcoiina, milczy.

Steven Seagal kończy współpracę z Bitcoiin
5 (100%) 2 vote[s]